Bankiet Teatru
W dzień zakończenia roku odbył się pierwszy w historii bankiet teatru. Można było na nim zobaczyć zdjęcia ze spektakli, a także stanąć na podeście i otrzymacie gromkie brawa za pracę.
Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim, który włączali się w pracę w poprzednim roku szkolnym 2017/2018. Zrobiliśmy naprawdę wiele i to właśnie dzięki Wam!

Komentarze
Prześlij komentarz