Wznowienie prac


Ostatnia premiera teatru miała miejsce w Grudniu, od tego czasu teatr trochę się zakurzył i podupadł, odpadła nawet tablica od naszych drzwi! Ale nie bójcie żaby! Tablica wróciła na swoje miejsce, a tym samym teatr odzyskał dawny blask, już niedługo nowa premiera!


Po pierwszej przemierze nasza grupa zwolniła tempa. Nic w tym dziwnego, jak przed każdym kulminacyjnym momentem musieliśmy nieźle się "spiąć", to mocno wyczerpało członków teatru psychicznie i fizycznie.

Pomimo odpoczynku wciąż przygotowaliśmy się do pewnego przedsięwzięcia grając w gry i ćwicząc improwizacje, a także oglądając prezentacje naszych kolegów i koleżanek.

Niestety rozleniwiliśmy się na tyle mocno, że nie udało nam się przygotować na kwiecień, wbrem pierwszym założeniom, ale będzie dobrze! Na nasze nieprzygotowanie wpłynęły też zawirownia wewnętrzne, choćby zmiana szefów podgrup projektowych na wniosek członków... Brakło nam też motywacji, ale dziś niektórzy mamy cel, znów pokazać, że ADEONczycy potrafią! A więc do boju i do zobaczenia na następnym spektaklu!

Komentarze

Popularne posty